Volejte 608 928 564
(Po-Pá 7:30 - 15:00 hod.)

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK


Úvod Magazín Skočte rovnýma nohama do barviček!

Skočte rovnýma nohama do barviček!

Nestyďte se být  roztomile rozpustilí

Pipi Dlouhá punčocha na tom postavila kariéru

Vzpomínáte na rozpustilou culíkatou holčičku s širokým úsměvem? Na ty její rozkošné barevné ponožky snad ani zapomenout nejde. A navíc měla každou proužkovanou punčošku jinou! Zkuste v sobě objevit také kousek bezelstného dítětě, kterým jste byli a probuďte v nitru jiskřičku nezbednosti. Vždyť tohle jsou právě ty malé radosti, na kterých v životě záleží.

Chce to klid a nohy v teple

Představte si, že se ráno vzbudíte, ještě s polozalepenýma očima šátráte nohama pod postelí. Nahmatáte jen studenou a tvrdou podlahu. A tak rychle šup nohu zpátky do peřiny. Pěkně do teplíčka. A budík ať se třeba zblázní.

A nebo takhle! Ráno se vzbudíte, ještě s polozalepenýma očima šátráte nohama pod postelí. A nahmatáte měkkou kuličku. Zvednete ji a z uzlíku rozmotáte dvě pestrobarevné fusekle. Natáhnete je a pěkně teple a měkce došlápnete na zem. Jdete si uvařit první ranní kávu, couráte se co naha nohu mine a musíte se usmát nad tím, jak spolu závodí kočička na pravé a pejsek na levé ponožce.

Skvělý outfit stavte od podlahy

Ukažte svoji originalitu

Nezanedbávejte své nožky. Celý den za vás odchodí a nezaslouží si být na druhé koleji. Mnoho z nás dělá tu chybu, že sice perfektně sladíme oblečení, ale nedbáme na detaily. A právě ponožky jsou příkladným zástupcem těchto podstatných detailů. Představují dokonce výborný prostředek k tomu, abyste i v situacích, které vyžadují formální oděv, ukázali kousek rozverného já.

Ostrůvek kreativity v moři šedi

I seriozní šedý oblek s šedou košilí a kravatou můžete proměnit v zábavný outfit. Barvy, zvířátka, komiksy, nápisy... Nebojte se být kreativní, či dětinští. Ponožkový šuplík je hřiště, na kterém si to můžete dovolit.

Nemusíte nikoho do očí bít extravagancí svých modelů. Pokud budete držet otěže kreativity pevně v ruce, žádné oko nemusí dojít k úhoně. Ponožky představují ideální prostředek, který za malý peníz udělá hodně muziky. Zkuste někdy k sukni a polobotkám automaticky nepřiřadit silonky tělové barvy, ale oblékněte vysoké puntíkaté ponožky.

Veselé ponožky miciVeselé ponožky Mici Veselé ponožky Happy BearVeselé ponožky Happy Bear Dámské módní ponožkyDámské módní ponožky Bambusové ponožky se sobyBambusové ponožky se soby

Už nemusíte žehrat na Ponožkožrouta

Také máte doma toho malého skřítka, který bydlí v pračce? Při každém praní minimálně jednu ponožku sežere a dává si při tom dobrý pozor, aby nikdy nevybral dvě stejné. Dopřejte mu tu radost a z jeho nezbednosti zkuste vytěžit. Založte si speciální krabici na takové „single happy socks“ a ráno vždy dvě náhodné vytáhněte. Bude to něco jako rozbalovat kindervajíčko a navíc tím snadno docílíte originálních kombinací. A hlavně se vyhnete párování ponožek a to se vyplatí!

Barevné ponožky - malý puntíkBarevné ponožky - malý puntík Veselé ponožky se srdíčkyVeselé ponožky se srdíčky Ponožky - velký puntíkPonožky - velký puntík Nižší thermo ponožkyNižší thermo ponožky
Heuréka ověřeno zákazníky Like nás na Facebooku
VISA Electron VISA Maestro MasterCard

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky