Volejte 608 928 564
(Po-Pá 7:30 - 15:00 hod.)

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK


Úvod Magazín Podvazky, punčochy, korzety… Jaké vybrat svatební prádlo?

Podvazky, punčochy, korzety… Jaké vybrat svatební prádlo?

Podvazky, punčochy, korzety… Jaké vybrat svatební prádlo?Co si budeme namlouvat, na svatbě se točí všechno kolem nevěsty. Jestli se chcete v tento velký den cítit jako princezna a co nejvíc si ho užít, myslete i na takové detaily, jako je svatební prádlo. Poradíme vám, kam se jaké hodí, aby vás netrápilo a zároveň vám to v něm co nejvíc slušelo.

Pod šaty hlavně pohodlně

Některé nevěsty se odhodlávají k tomu, nebrat si pod šaty žádné kalhotky. Pamatujte ale, že v letních vedrech se vám tato volba může vymstít nepříjemným pocitem. Vhodné jsou bavlněné kalhotky, klidně s krajkou nebo tanga. V princeznovských velkých sukních si můžete víc vyhrát než v šatech úzkých, kde je třeba myslet také na to, aby se reliéf kalhotek neotiskl na povrch šatů. Mnoho nevěst také volí zeštíhlující kalhotky, které pěkně vytvarují figuru.

Velmi častou volbou jsou svatební komplety – podprsenka, kalhotky, podvazkový pás a punčochy. Než ale sáhnete po podvazkovém pásu, přesvědčte se, že vám je pohodlný, neškrábe a nepadá vám. Svatební prádlo pro nevěsty by mělo totiž být co nejpohodlnější, abyste o něm ani nevěděla.

Zvykem, který se dodnes udržel, je nevěstin podvazek. Má přinášet novomanželům štěstí a při svatebních hrách si s ním užijete spoustu legrace. Ženich ho má například nevěstě sundat z nohy bez použití rukou a nevěsta jej také může na svatbě vydražit za peníze

Bardotka na svatbu

Balkónové podprsenky >>

Bílé kalhotky >>

Podvazky >>

Punčochy – nutné zlo, nebo pohodlná záležitost?

Máte-li svatbu naplánovanou na horké měsíce a budete mít dlouhé šaty, punčochové kalhoty by vám mohly spíše překážet. Pokud jsou pro vás punčochy nepostradatelné a chcete ctít tradici, zvolte kvalitní samodržící silonky nebo podvazkový pás. Punčochy také můžete hned po obřadu sundat a užít si svatební oslavy bez nich, aby vám bylo pohodlněji. Také záleží na typu bot, který budete mít na sobě. S otevřenou špičkou nebo s páskovými botkami je to složitější. Do lodiček jsou však punčochy vhodné už jen proto, že bez nich by vás boty mohly dřít.

Neviditelná a nenáročná podprsenka je ideál

Podprsenku si kupte až tehdy, kdy máte vybrané šaty. Zamilovat se totiž můžete do šatů bez ramen, nebo naopak s rukávky, s holými zády nebo s vybíraným výstřihem. Tvar podprsenky tak musí odpovídat vaší volbě šatů. Kvůli většímu výstřihu jsou častou volbou takzvané bardotky neboli balkónové podprsenky. Jsou dobře vyztužené a střižené tak, aby zpevnily dekolt. Ramínka mají více na boku, aby nebyly v hlubokém výstřihu vidět. Mají také často odepínatelná ramínka.

Svatební košilka bude zlatým hřebem vaší svatby

Svatební noc, na kterou se nezapomíná

Buďme rády, že staré slovanské zvyky svatební noci už nás dávno opustily. Patřilo mezi ně totiž například čepení – ženy nevěstě ustřihly cop a nasadily jí čepec. Velkou kuriozitou u starých Slovanů zase byla kontrola nevěstina panenství za pomocí svatební košile.

Tyto zvyky už dávno vzaly za své, vy si ale můžete velkou noc užít uvolněněji a podle svého. Připravte si svůdné erotické prádlo, korzet nebo noční košilku. Pro svatební noc už si více vyhrajete s krajkou, typem kalhotek i podprsenky. A když náhodou oba i se svým milovaným zmoženi všemi svatebními událostmi a oslavami nevydržíte a usnete, můžete si udělat krásné posvatební ráno.

Heuréka ověřeno zákazníky Like nás na Facebooku
VISA Electron VISA Maestro MasterCard

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky